Stanowisko: Konsultant IT  - Moduły finansowo-rozliczeniowe

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu wdrożeń systemów ERP ADAS. Będzie zajmowała się bezpośrednio analizą
przedwdrożeniową, prezentacją, instalacją, konfiguracją i testowaniem, oraz szkoleniem użytkowników z zakresu systemów ADAS.
W zakres obowiązków naszego nowego pracownika wchodzi także wsparcie techniczne i merytoryczne naszych obecnych Klientów.
Poszukujemy osoby pracującej przy modułach finansowo-rozliczeniowych, a wiedzę merytoryczną cenimy równie bardzo jak
kompetencje techniczne i umiejętność przekazywania wiedzy.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę, na pełny etat, w młodym i kreatywnym zespole,
  • Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach,
  • Stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem.

Nie jesteśmy korporacją. Tensoft to firma rodzinna z koleżeńskimi relacjami.
Cały czas nad Twoją pracą czuwać będą doświadczeni koledzy, dzięki czemu nie ma obawy o problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku pracy. Wierzymy zarówno w osoby o zacięciu technicznym, jak i te które po prostu lubią pracę z ludźmi – brakujące umiejętności uzupełnimy, wspólnie dostosowując zakres szkolenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu do zarządzania firmą lub instytucją publiczną
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atrybutem będzie:

  • Praktyczna wiedza z zakresu księgowości i/lub kadr i płac,
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętność budowania skryptów/wydruków/raportów.

Plik PDF do pobrania

Miejsce pracy: Opole
kontakt: (77) 442 71 67

Stanowisko: Account Manger

Opis Stanowiska:

  • Kontakty telefonicznej z określną grupą Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych, przetargowych, ocena potencjału zakupowego Klienta
  • Diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie zakończone zdanym egzaminem maturalnym
  • Biegła znajomość: Word, Excel
  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub usług

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną i otwartą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Pracę w nowoczesnym biurze Parku Naukowo Technologicznego

Jesteśmy otwarci na stażystów.