Specjalista ds. wdrożeń i szkoleń systemu ERP

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku dołączy do działu wdrożeń systemów ERP ADAS. Będzie zajmowała się bezpośrednio analizą przedwdrożeniową, prezentacją, instalacją, konfiguracją i testowaniem, oraz szkoleniem użytkowników z zakresu systemów ADAS. W zakres obowiązków naszego nowego pracownika wchodzi także wsparcie techniczne i merytoryczne naszych obecnych Klientów.

Jeśli jesteś księgowym/księgową lub masz doświadczenie w kadrach i płacach, chciałbyś zmienić charakter pracy - zapraszamy na rozmowę, może właśnie Ty jesteś osobą na którą czekamy.

Oferujemy ciekawą pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole.
Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach.
Stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem.

Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy firmą rodzinną z koleżeńskimi relacjami.
Cały czas nad Twoją pracą czuwać będą doświadczeni koledzy, dzięki czemu nie ma obawy o problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku pracy.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu do zarządzania firmą / instytucją publiczną lub wiedza z zakresu księgowości, kadr, finansów publicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atrybutem będzie:

  • Znajomość języka SQL
  • Umiejętność programowania skryptów/wydruków/raportów

// Zapraszamy także na staże i praktyki //